Gezgin Yogini ile Kordon’da Yoga ve Kolektif Kahvaltı

0

Bir önceki keyifli ve etkili geçen yoga etkinliğinin ardından bir yenisini daha yapalım dedim.

29 Mayıs Pazar günü saat 10:00’da Alsancak Kordon’da gelin yine “birlik” olalım.
Alsancak limanına ( vapur iskelesi değil “liman” ) doğru giderken V Lounge cafe önü.
Etkinliğimiz ÜCRETSİZdir.

Aranızda “Ben yoga yapamam, hiç esnek değilim.” diyenleri duyar gibiyim. Bu “çok kirliyim, banyo yapamam.” demekten farklı bir durum değil.

Esnemek için, güçlenmek için, dengemizi arttırmak için, bedenimizi tanımak ve bedenimizle barışmak için, bedenimiz ile zihnimiz arasındaki uyumu yakalamak için gelin birlikte yoga duruşlarını öğrenelim, uygulayalım.

Bu sefer bir güzellik daha ekleyelim dedim; 1 saatlik yoga uygulamasının ardından kolektif bir pikniğe ne dersiniz ? Hem yiyelim, hem paylaşalım, hem sohbet edelim. Yogaya ve seyahate dair sorularınız varsa Yoldaki / Gökhan Keşf-i Alemde ile birlikte cevaplamaya çalışalım.

Herkes elinden geldiğince, cebinin el verdiğince bir şeyler getirse, ortaya konsa, birlikte yenilse,paylaşılsa. Evi yemek yapmaya müsait olmayan, parası olmayan, yemek yapmayı bilmeyen varsa da yine de hiç sıkıntı yapmadan sofraya buyursa, ne varsa paylaşılsa…

Yemekler bizlerden, çaylar&kahveler V Lounge ‘ın ikramı…

Kim ne getirebilir yorumlarda bildirirseniz süper olur. ( tek bir isteğim olacak; kimsenin yeme alışkınlıklarına bir eleştiri olarak algılanmamasını özellikle belirterek bu etkilnliğe et ürünü getirmemenizi çok çok rica edeceğim sizden. Böylece benim gibi vejetaryen arkadaşların da yemeklerden yiyebilme şansı olur. )
Kısır ; Yoldaki Gökhan’dan
Patates salatası; benden
Hünerlerimiz varsa konuşturalım beyler, bayanlar…
Görüşmek, paylaşmak üzere.
Sağlıcakla kalın 🙂

 

Etkinlik sonrası fotoğraflar:

1894

1955

2020

1981

2033

1907

1887

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here