Çekiliş var: İzmir Tea Festival

0

Selaaaam çay severler, şuraya bi bakın derim; sonra vay ben duymadım vay ben bilmiyordum olmasın😊 Bu seneye de bir çekilişle başlayalım istedim, hem sizler için küçük bir hediye hem de içiniz ısınsın diye! Sizleri çok fazla uğraştırmadan kolayca katılabileceğiniz bu çekişile çam sakızı çoban armağanı aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi bir cam demlik hediye ediyoruz.

Unutmadan eklemem gereken şey de, bu çekiliş sadece instagram kullanıcıları için geçerli. O yüzden katılabilmek için mutlaka bir instagram hesabınızın olması gerekiyor.

2017 yılında düzenlenecek olan İzmir Tea Festival tüm çay sevenleri bir arada toplayacak ve ben de tabiki bu kişiler arasında olacağım. Şu anda baya sıkı bir çalışma içerisinde olan ekip gerçekten çok güzel bir organizasyon ile herkese benden çay dedirtecek gibi gözüküyor 🙂

Çekilişe katılmak için yapılması gerkenler ise çok basit.

Çekiliş sonuçları 10 Ocakta açıklanacak. O vakte kadar eski çaydanlığınızda demleyebilirsiniz çayınızı 🙂

Bu festival ile ilgili bu kadar yazmamın sebebi benim de düzenlenmesinde etkin rol alıyor olmamdan kaynaklı. Bir çay sever olarak hem kendim hem de diğer çay sevenler için yaptıpımız bu organizasyonun çok iyi geçmesi için elimizden gelen her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda sizlerin de desteği bizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Festival hakkında daha fazla bilgi istersen “www.izmirteafestival.com” sitesinde çok yakında detaylar açıklanacak, şu anda yapım aşamasında olan sayfamız “demleniyor” :). Hem yeni çekilişler hem de detaylı bilgiler ve sürpriz hediyelerle karşınızda olacak.

Facebook sayfamızdan da festivalin en son durumu hakkında takipte kalabilirsiniz. Hediyeler için ise festivalin başlamasını beklemeyeceğimizi tekrar belirtmek istiyorum. Bir çaydanlıkla başlıyor her şey ama daha bir çok hediyeler de vermeyi planlıyoruz. Yeter ki sizlerden destek alalım ve çay sevdiğinizi bilelim 🙂 Fotoğraflar, videolar, çay seven gezginlerle ropörtajlar ve daha bir çok eğlenceli paylaşımlar olacak.

Bizi takip edebileceğiniz Facebook sayfası İzmir Tea Festival.

Çok yakında görüşmek üzere herkese bol çaylı günler diliyorum!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here